Logo kujundamine
ning tegemine

Loome teie ettevõttele ainulaadse ning meeldejääva logo!

Logo kujundamine ning tegemine(Bränding)

Miks peaks panustama logo kujundamisesse?

Logo kujundamine või tegemine on üks tähtsamaid asju, millesse ettevõte peaks palju mõtteainet panema. Kuidas aru saada, kas logo on efektiivne või mitte? Suurepärane logo muudab ettevõtte meeldejäävaks. See annab edasi ettevõtte identiteeti. Hea logo ei ole mitte ainult atraktiivne, vaid omab ka praktilist ärilist eesmärki. Hea logo on rohkem kui lihtsalt kunstiteos.
Hea logo tegemine nõuab disainerilt loomulikku talenti ja arusaama logo ärilistest funktsioonidest.
Logo on asi, millega jääb firma kõige paremini meelde ja see on esimene asi, mis inimestel seoses firma nimega meelde tuleb.
Meie üritame pakkuda kõige meeldejäävamaid logosid.
Kindlasti kui hakkate tellima logo kujundamist, ei tohiks mööda minna sellest mõttest, et mille väike osa logo on? Logod on väike osa firma brändist ja see on üks tähtsamaid asju logo kujundamise protsessist.

MIS ON BRÄNDING JA MIS SELLE ALLA KUULUB?

Bränd ei ole ainult logo disainimine. Bränd on sõnum ja tunne, mida sa edasi annad oma firmaga. See annab vastused küsimustele, kes sa oled ja mida sa teed. Brändingu üks tähtsamaid osasi on ka kindlasti visuaalne identiteet ehk CVI.

BRÄNDI VÄLIMUS EHK VISUAALNE IDENTITEET

Logo kujundamine ja tegemine on ainult osa brändi välimusest ehk visuaalsest identiteedist. Sinna alla kuuluvad ka logo värvid, kirjastiilid, ikoonid jne. Eesmärk on anda firmale kindlad brändi nõuded, mis aitavad kaasa tuntusele ja usaldusväärsusele.

[kkstarratings]

Olete valmis oma projektist rääkima?

Mõned näited Meie logo kujundustest

Meie logo kujundamise teenus aitab Teil konkurentidest erineda. Loov logo disain aitab teil tõsta enda brändi mainet.

Meie logo kujundamise(brändingu) protsess

Eeltöö

Logo tegemise protsess teie firma jaoks hakkab eeltöö protsessiga, kus disainerid näitavad teile erinevaid tüüpi logosid selleks, et aru saada, mis stiilis logod teile meeldivad ja millised mitte.
Logo kujundamise eeltöö

Sõnade pilv

Disainerid panevad kokku sõnade pilve, mis koosneb erinevatest omadussõnadest ja teevad nende vahel seoseid, et saada logo kujundamise(brändingu) jaoks inspiratsiooni.
sõnade pilv brändingus

Sketsimine

Disainerid hakkavad käsitsi sketsima paberi peale erinevaid logo kontseptsioone, mis on sümboolsed ning kujutavad endast sarnaseid logosid, mis teile meelepärased algusel valitud logodest olid.
Logo sketsimise protsess

Sisene ülevaatus

Kui esimene raund logosid on valmistatud, vaatab meie terve tiim disainid koos üle ning otsustab, millised pääsevad edasi, selleks et vastata suurtele standartitele, mida oleme kehtestanud logo kujundamisel.
logode ülevaatamine

Kliendi presentatsioonid

Meie disainerid panevad kokku presentatsiooni Teie ja teie tiimi jaoks, kus tuuakse välja 3 kuni 5 kõige paremat logo kujundust. Kui te olete need üle vaadanud ning tagasiside on antud, siis viime sisse teie poolt väljapakutud parandused.
brändingu presentatsioon

Finaal

Meie tiim töötab nii kaua, kuni olete tulemusega rahul ning logo presenteerib teie brändi täpselt selliselt nagu te seda ette kujutasite. Tellides meilt terve brändingu paneme kokku ka terve presentatsiooni, kus on eraldi välja toodud brändi värvid, kasutatud fondid, ikoonid sotsiaalmeedia jaoks ja kõik muu vajalik selleks, et Teie bränd oleks täielik.
Logo kujundamise(brändingu) presentatsioon

Logo kujundamise(brändingu) eelised

Brändi uuendamine

Iga firma kogeb muutuseid nii trendides kui ka stiilis. Seda on kõige paremini näha läbi firma logo ja kuidas see ajaga areneb. Lõpuks peavad kõik brändid mõtlema logo uuendamisele või logo uuesti kujundamisele. Meie disainerid saavad anda Teie brändile uue ja värske ilme.
Logo(brändi) areng

Logo moderniseerimine

Meie disainerid teevad teiega koostööd, et moderniseerida teie logo jättes alles traditsioonilised komponendid, mida teie ja teie kliendid hindate. Meie logo ideed on perfektne tasakaal teie vana logo ja uue logo vahel.
logo moderniseerimine

Rebränding läbi uuesti disainimise

Kui kujundatakse uut logo, tähendab see ka seda, et toimub ka teie firma rebrändimine. Uuendatud logo võib öelda Teie ettevõte kohta paljugi, mida vana logo ei suutnud. Teie logo on brändi üks tähtsamaid osasid ning meie teeme koostööd teiega selleks, et jätta alles firma väärtused, parandades teie firma üleüldist imagot.
rebränding näidis

Brändi tuntuse suurendamine

Kui te ei näe konversiooni suurust, mida te arvate, et Teie firma väärib, siis võib vahest ka selline lihtne asi nagu logo täpselt anda selle lükke mida ettevõte vajab. Me töötame selleks, et kujundada atraktiivne logo, mis tõstaks brändi tuntust praeguste klientide hulgas kui ka ärataks huvi uute potentsiaalsete klientide hulgas.

Küsi pakkumist logo kujundamisele või brändingule!