Kodulehe tegemine

Loome teie ettevõttele igale seadmele sõbraliku kodulehe

KODULEHE TEGEMINE(VALMISTAMINE)

Miks on kodulehe tegemine ettevõttele tähtis investeering?

Leiame, et kodulehe tegemine on asi, mille igasse aspekti peab suhtuma väga tõsiselt. Disainikodu poolt pakutavad kodulehed põhinevad enamasti WordPressi sisuhaldussüsteemil. WordPress on veebihaldustarkvara, mis sobib blogimiseks ning ettevõtte veebilehe haldamiseks. WordPressi kodulehtede puhul on kombineeritud lihtsus, mugavus ning professionaalsus. Nutikas ning ilus koduleht on tänapäeva turul ettevõtete ning organisatsioonide jaoks pigem reegel, kui erand. Meie disainerite abiga muudetakse koduleht kliendi soovidele vastavaks. Disainikodu tehtud kodulehed sobivad nii väikestele alustavatele ettevõttedele kui ka suurtematele firmadele, kes soovivad endale stiilset kodulehte.
kodulehe tegemine
Disainikodu poolt loodud veebilehed sisaldavad :
 • kohalduvat disaini (arvutiekraan, tahvelarvuti, mobiiliekraan jne.)
 • kodulehe optimeerimine esmasel tasandil Google otsingumootoris (SEO),
 • kergesti kasutatavat sisuhaldussĂĽsteemi, mis võimaldab Sul hiljem ise kodulehte ning selle sisu muuta,
 • pildigalerii lisamist,
 • asukoha lisamist Google Maps kaardile ning selle rakenduse sidumist kodulehega,
 • Facebooki mooduli lisamist,
 • Google analytics ĂĽhildamist, mille abil saate jälgida statistikat enda kodulehe kohta (eeldab gmaili olemasolu või loomist).
Kuna oleme partnerid veebimajutus.ee-ga siis saame oma klientidele pakkuda veebimajutust -50% aastaks.
kodulehtede tegemine
Kodulehe tegemine ning sellega kaasnev protsess

 

Kick-off ja start
Iga kodulehe tegemise projekt on erinev. Me tahame teie brändi paremini tundma õppida ja teie vajadustest ning eesmärkidest aru saada, selleks et panna paika ajaplaan ning projekti plaan vastavalt teie vajadustele.
kodulehe tegemine algus
Informatsiooni arhitektuur
Paneme paika millised funktsioonid, võimalused kodulehel peaks olema. Samuti arutame sturktuuri poolt ning ka kasutajamugavust. Iga koduleht vajab head struktuuri selleks, et see oleks kasutajale mugav ning samuti optimeeritud otsingumootoritele.
kodulehe stuktuur
Kodulehe disaini kavandid
Meie disainerid kujundavad kõrg tasemilised kujundused, mis sobivad nii arvutile, mobiilile ning tahvelarvutile selleks, et tõsta brändi tuntust ning suurendada kodulehe päringute arvu. Meie põhirõhk on funktsionaalsusel, kuid samas ka ilusal disainil terve kodulehe tegemise protsessi ajal.
kodulehe tegemise disain
Arendus ja programmeerimine
Peale disaini kavandite kinnitamist hakkame juba teie valitud disaini arendama reaalseks ja toimivaks koduleheks. Selleks kasutame uusimaid veebitehnoloogiaid ning parimaid praktikaid. Keeltest kasutame HTML 5-te, CSS3-e, Javascripti ning PHP-d ning olenevalt kliendi vajadusetele ka teisi programmeerimise keeli.
kodulehe arendamine ning valmistamine
Testimine ning avalikustamine
Pärast seda kui kodulehe tegemise arendus protsess on läbi hakkame kodulehte testima selleks, et leida kodulehelt võimalikke vigu ning muid probleeme. Pärast põhjalikku testimist tutvustame uut kodulehte kliendile ning kui kõik on rahul ja õnnelikud, siis avalikustame kodulehe kõigile teistele külastajatele.
kodulehe avalikustamine ning testimine

E-POE VALMISTAMINE

Disainikodu pakub teenusena ka E- poe valmistamist. E- poed loome Woocommerce platvormile. Meie tehtud e- poed on lihtsalt hallatavad ning teeme ka tutvustused kuidas asju e- poodi lisada ja kuidas asju muuta. E- poe hinna osas soovime pakkuda parimat hinda Eestis ning meie arust ei pea head e- poed maksma tuhandeid eurosid. Hinna sees on muidugi ka otsingumootorite optimeerimine ehk SEO, mis tähendab seda, et teie potentsiaalsetel klientidel on teid kergem leida internetis.
Meie tehtud E- poed on:
 • Ilusa ning loogilise kujundusega
 • Internetist hästi leitavad
 • Väga kasutajasõbralikud
 • Lihtsa ja loogilise ĂĽleehitusega, et klientidel oleks võimalikult kerge osta tooteid
 • Lihtsasti hallatavad
e-poe tegemine

[kkstarratings]

KKK- Korduma kippuvad kĂĽsimused

Mis on Kodulehe tegemise hind?

Kodulehe tegemise hind sõltub sellest, millised soovid kliendil on, kuid hinnad kujunevad üldiselt niimoodi ,et valmiskujunduse ehk templaadi peale ehitades on hinnad alates 750-st eurost. Kui on soov personaalset kujundust saada ning rohkem funktsionaalset kodulehte, siis on hinnad alates 1500-st eurost ning e-poodide hinnad algavad alates 2000-st eurost.

Mida peaksin enne kodulehe tellimist ette valmistama?

Selleks, et saada täpset ülevaadet sellest, milliseid asju meil vaja on projekti alustamiseks ja missugused Teie eesmärgid on, siis selleks saadame me teile küsimustiku, kus saame ilusti läheülesande paika panna ning samuti kodulehe eesmärgid.